Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
16 Nisan 2015

Hamit bey biz kışla içinde devriye atarken şöförün himayesindeki askeri aracın devrilmesi sonucu yaralandım sgk sitesine baktığımda 60/f vazife malülü denmiş yani 5434 sayılı kanuna tabiyim sanırım sizce bu madde kapsamında olmam doğrumudur ben iç güvenlik esnasısında sakatlandım 2330 sayılı kanuna tabi olmam gerekmiyomudu?

7 Cevap |
8.369 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
16 Nisan 2015

Merhabalar, geçmiş olsun. Hangi yasa kapsamında olduğunuzu tayin edebilmemiz için askeri aracın hangi görev esnasında personel nakli yaparken kaza geçirdiğini bilmemiz gerekiyor. Bu kapsamda olaya ilişkin elinizdeki bilgi ver belgeleri hamityildizim@gmail.com mail adresine iletirseniz size yardımcı olmak isterim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
02 Haziran 2015

Hamit abi size ulasmam lazim ama soru yazamiyorum bi turlu

 Avatar Yok
07 Eylül 2015

İyi bir avukat yardimiyla net bir bilgi alirsiniz isallah

 Avatar Yok
28 Eylül 2015

Kriminal de asayiş olaylarinda elde edilen tabanca inceleme sirasinda kolumdan yaralandim kolum kırıldı sinirlerim zarar gördü bilegim ve parmaklarim yukari kaldiramiyorim doktor böyle kalma ihtimali var dedi ben 2330 sayılı yasaya girermiyim idari polis olarak devam edebilirmiyim

 Avatar Yok
28 Aralık 2015

bencede vazıfe malulu kapsamındasınız iyı bi avukat bulursanız olur bence

 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Öncelikle geçmiş olsun dava açıp hakkınızı aramalısınız…

 Avatar Yok
06 Ağustos 2016

Emekli sandığı kanunu hükümlerine göre haklarınızı talep edbilirsiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun