Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
03 Nisan 2015

Maaş hesabım zıraat bankasında ,maaşımı başka bankadan almak istiyorum fakat zıraat bankasındaki hesabıma aynı zamanda tütün ikramiyeside yatırılıyor banka değişikliği yaparsam tütün ikramiyesi nereye yatırılır. Tütün ikramiyesiyle ilgili bir yere dilekçe yazmaya gerek varmı .? yoksa dilekçeye gerek kalmadan tütün ikramiyesi değiştirdiğim banka ya yatırılır mı.?

4 Cevap |
6.333 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
03 Nisan 2015

Merhabalar, banka değişikliğini turkiye.gov.tr’den vatandaşlık şifreniz ile giriş yaparak online değiştirebilirsiniz. Tütün ikramiyesi maaşınızı taşıdığınız yeni banka hesabına yatırılacaktır. Mevcut uygulama bu şekilde. Örnek olarak benim yatan tütün ikramiyesi dekont ekran görüntüsü aşağıdadır. Saygılarımla.

http://www.gazihaber.com/files/uploads/ad99b1d936.jpg


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
07 Nisan 2015

Banka değişikliği tütün ikramiyesinin yatışını etkilemiyor

 Avatar Yok
05 Mayıs 2015

Bende,maaşımı farklı bir bankaya taşıdım.Ama,Ziraat Bankasında bulunan hesabım aktif olduğundan,tütün ikramiye ödemesi bu hesaba yatırılmaktadır.Herhangi bir sorun olmaz üstadım İnşallah.

 Avatar Yok
29 Kasım 2015

değişiklik yaptığın bankaya yatar e devletten banka degişikligi yapabilirsin

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun