Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
24 Haziran 2015

http://www.sehitgazihaber.com/haber/3525/askerde-olen-veya-engelli-hale-gelenlere-tazminat-mujdesi.html İLGİLİ OLARAK

Hamit bey oğlumuz 19 aralık 200 yılında İzmir foçada askerlik görevini yaparken rahatsızlanıp vefat etti. Biz anne baba olarak gerekli davaları açık kazandık şu an emekli sandığında ordu vazife malülü malülü maaşı alıyoruz bu haberde belirtilen tazminattan yararlanabiliyor muyuz yararlanabiliyorsak nasıl nelerle nereye başvurmamız gerekiyor tşk.

4 Cevap |
8.308 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
25 Haziran 2015

Hamit bey ben şehit kardeşiyim ve 3 yıl öne sağlık bakanlığına Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak atandım.Tayin talebinde bulundum Red edildi.Gerekçe olarak (Eşi, ölen, şehit veya malul gazi olanlar ile terör eylemleri etkisi ve sebebiyle anne, baba, kardeş ve çocuklarından biri şehit veya malul gazi olan personel, bu nedenlerin oluştuğu tarihten itibaren bir yıl içerisinde süre ve dönem şartı aranmadan yer değiştirebilir.
Bana diyorlarki Olayaın olduğu 1.yıldan sonra bu haktan yararlanamiyorsun.Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

 Avatar Yok
24 Haziran 2015

Merhabalar, maalesef bu haber sizleri kapsamıyor. Askerlik hizmeti esnasında aylık bağlanmayacak şekilde, herhangi bir nedenle vefat eden ya da engelli olanları kapsıyor. Size aylık bağlandığı için maalesef bu kapsam dışındasınız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
15 Temmuz 2015

Merhaba,Hamit kardeşimin de bahsettiği gibi,maaş aldığınız için,bu haktan faydalanamazsınız.Hayırlı günler.

 Avatar Yok
28 Ağustos 2015

Hamit bey mehmetcik vakfından daha önce tazminat alanlar bu haktanda yaralanabiliyormu?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun