Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
06 Eylül 2015

İyi günler hayırlı günler hamit bey.Yıl 1999 da geçirdiğim bir kaza sonucu dalağım alındı askerliğe elverişli değildir raporu aldım..bunun yanı sıra tazminat parasıda aldım..Şu an sadece mehmetçik vakfından 3 ay aralıkla yardım parası almaktayım..zannedersem bende malul sayılmayan gaziler arasındayım..Sene 1998 den beri tarım sigortalıyım 2900 günüm var pirim günümün bitmesine yaklaşık 2-3 sene var.Benim ve benim gibi arkadaşların malulen emekli olma hakkları varmı acaba? Teşekkür ederim.

6 Cevap |
3.339 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
06 Eylül 2015

Merhabalar kardeşim, büyük geçmiş olsun. Mevcut geçirmiş olduğunuz kaza nasıl gerçekleşti. Olayla ilgili detayları iletebilir misiniz? Bunun yanında olaya ilişkin tutulan tutanak, kaza raporu vs. bilgi ve belgeleri bana hamityildizim@gmail.com‘dan iletin durumunuzu değerlendirelim. Allah yardımcınız olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
07 Eylül 2015

Allah yardimciniz olsun sabredip beklemek lazim

 Avatar Yok
11 Eylül 2015

Tşk ederim inan bey..Hamit bey gerekli bilgileri mailinize gönderdim..ilginiz için teşekkür ederim

 Avatar Yok
15 Eylül 2015

Teşekkür ederim Yaşar bey..Ben gerekli hukuki işlemleri başlattım..şu an sonuç beklemekteyim..

 Avatar Yok
17 Kasım 2015

görev esnasında olan rahatsızlıklar emekliliğe yeterlidir

 Avatar Yok
13 Aralık 2015

hamit bey 1992 catışmada vuruldum sağ kol ve meme ucundan karnımdan ameliyat yapıp kurşunu cıkartılar 2 ay hava değişimi yapıp geri kalan görevimi sntralcı olarak tamamladım rahatsızlıgımdan dolayı ankara gataya sevk alıp 1 ay ayakda tedavi görüp 2003 de hayatı ölüm tehlikesi gecirmiştir uzav kaybı yoktur askerliğe elverişli değildir raporu aldım skg emekliğmi kabul etmedi mehmetçik vakfın dan 3 ayda bir yardım alıyorum nasıl bir yol izlemeliyim saygılarımla talat

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun