Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
25 Eylül 2015

Merhaba ben şehit (er) eşiyim ve 10.06.2015 tarihinde 2. İş hakkından yararlandım ve 3 ay şehit maaşını aldım ama 4. Ay ise yarısı kesildi bu durum normal mi çünkü ilk başlarda bana kesilmeyecek demişlerdi şimdiden teşekkürler.

4 Cevap |
3.981 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
25 Eylül 2015

Merhabalar, bu durumda en sağlıklı bilgiye ulaşabilmek adına aşağıdaki şekilde SGK bilgi edinmeye müracaat ederek, gelen yanıtı paylaşırsanız sevinirim.

“Şehit eşiyim. 10.06.2015 tarihinde iş hakkından yararlandım ve atamam yapıldı. İşe girişimden itibaren 4. aya gelindiğinde aylığımın yarısının kesildiğini gördüm. Yapılan bu aylık kesintisinin nedeni nedir? Yasal gerekçesi nedir? Detaylı olarak bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim.”

Bilgi edinmeye başvuruyu nasıl yapacağınız ile ilgili tıklayınız; http://www.gazihaber.com/haber/5536/sgk-bilgi-edinme.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
25 Eylül 2015

nejla hanım ne maaşı alıyordunuzda kesildi bende babamdan maaş alıyordum atamamdan sonra maaşımım tamamı kesildi siziki ne maaşı ki yarısı kesildi cevap verirseniz sevinirim ve şu şehit gazi yakınlarının iş imkanı konusunda yanlış bilinen şu 45 yaş sınırı var denmesi hayır yok salihli devlet hastanesinde çalıışan şehit yakını 55 yaşında 10 olmuş ataması yapılalı

 Avatar Yok
26 Eylül 2015

Maaşın tamamı kesilir yada yarısı durumu arastirirsaniz iyi olur

 Avatar Yok
27 Eylül 2015

SGK DANIŞMAK FAYDALI OLACAKDIR.SGK BU DURUMLARDA EN FAYDALI ADRESDİR SORUNUNUZU ÇÖZECEKLERDİR

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun