Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Komutanım merhabalar. 5434 sayılı kanun kapsamında vazife malulüyüm ve görev sınıf değişliği ile çalışmaya devam ediyorum. Yasada açık ve net olmasına rağmen ASKİ ye gittim ve su indirimi hakkımı kullanmak istediğimi söyledim oradaki görevli bayan bana SGK dan alınmış maaş bodorusu sordu, bende durumu izah ettim bakın ben sınıf değişikliği ile çalışmaya devam eden malülüm dedim, oda müdürüne sordu ve sgk dan alınan bordro yoksa başvuru alamayız dedi. Bana bi yol usul gösterir misiniz ?

4 Cevap |
3.092 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Merhabalar, bu konuda hakkınız olmasına rağmen size kullandırmaktan imtina edemezler. Konu ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,
—————————————————————————
http://www.gazihaber.com/haber/5063/vazife-malullerinin-su-ve-elektrik-indiriminden-yararlandirilmalari.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Sağolun komutanım, ilk olarak Bimere başvuru yapacağım arakdasın da da kurumlara dilekçe verip takip numaramı alacağım. Durumdan haberdar ederim.

Saygılarımla.

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Bu arada dilekçede;
Bu kapsamda halihazırda tarafıma 5434/45-56 sayılı kanun kapsamında vazife malulü aylığı bağlanmış olduğuna dair SGK İl Müdürlüğünden almış olduğum belge
yazıyor ama ben çalışmaya devam ediyorum komutanım bu sebep ile o belge olmayınca sıkıntı çıkıyor :(

 Avatar Yok
25 Aralık 2015

Mahir bey hakkınızı ilgili belediye başkanlığının dilek ve şikayetler kısmına yazarak dile getire bilirsiniz…

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun