Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Şuan idari polis ve vazife malülüyüm.devre muayenesi yaklaşıyor.hastalıkta en ufak düzelme yok.bazı doktorlar c bazıları b dilimine girer diyor.b göre hareket ettiğimizde benim tüm haklarım kayıp mı olacak.idari polislik,vazife malüllüğünü kaybetmiş mi olurum.yediğim bomba ve aldığım hasarlamı kalırım yani.

5 Cevap |
3.483 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Merhabalar, mevcut rahatsızlığınızda düzelme yoksa en ufak endişe etmeyin. SGK genel olarak 6. derece malullerin hepsinde kontrol muayenesi istiyor. Tabi C dilimi rapor verilmezse ve rahatsızlığınızın geçtiğine dair heyet raporu verilirse vazife malulü aylığı kesileceği gibi verilen hakları da artık kullanamazsınız. Böyle bir rapor alırsanız itiraz sürelerini geçirmemenizde fayda var. Ancak belirttiğim gibi mevcut rahatsızlığınız aynı şekilde devam ediyorsa neden böyle bir sonuç olsun? Siz içinizi rahat tutun ve Allah’a tevekkül edin. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
15 Ekim 2015

allah razı olsun komutanım.benimki 5.derece olmasına rağmen devre muayenesine tabi oldum.

 Avatar Yok
23 Ekim 2015

B grubunada inşallah hak verirler maaş daim olur

 Avatar Yok
23 Ekim 2015

İnşallah b diliminde olanlarda haklarını kaybetmez allah yardımcımız olsun

 Avatar Yok
03 Kasım 2015

İnşallah b diliminde ılanlarsa haklarını kaybetme allah yar ve yardımcınız olsun

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun