Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Mrb tsk da uzm erbas olarak calısmaktayım sözleşme için gittiğimde hafif aort yetmezliğinden dolayı tsk da görev yapamaz raporu verdiler adi malul sayılır mıyım? Askerlik hizmeti memuriyetten sayılmış dediler görev sürem 7 yıl askerlik ve yıpranma hariç emekli olabilir miyim?

2 Cevap |
3.050 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
12 Ekim 2015

Merhabalar, fiili hizmet zammı ile birlikte 10 yılı dolduramadığınız için adi malul olarak aylık bağlanabileceğini sanmıyorum. Ancak yine de SGK uzmanları tarafından yanıtlanmak üzere aşağıdaki linkte belirtilen şekilde SGK bilgi edinmeye müracaat etmenizi öneririm. Saygılarımla.
—————————————————————————————–
http://www.gazihaber.com/haber/5536/sgk-bilgi-edinme.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
25 Şubat 2016

yardımınız için cok teşekkur ederim suan hala sıhhı izinli olarak devam etmekteyım hizmet sürem askerlik borlanması ve yıpranma 10 yıl 5 ay yapıyor raporumda ki hastalık kodları sgk bu kodları kabul ediyormu acaba ilişki kesince emekliliğe yani sgk ya sevk edecekler 58/A/4 VE 45/A/12 . 42/D/12

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun