Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Ekim 2015

Selamın eleyküm Hamit bey.nasılsınız?ben 93 yılında göreve başlamış 1995 yılında çatışma sonucu yaralanarak 3 ay hava değşimi sonunda tekrar göreve devam eden uzm.çvş’um.14.05.2014 tarihinde gata’dan tsk görev yapamaz sağlık raporu aldım.15.05.2015 tarihinde s.g.k. tarafından 6.dereceden sürekli maluliyet kararı ile 3713 sk kapsamına alınan bakanlıktan da serbest kartı gelen gaziyim benim sorunum sgk tarafından bana gönderilen mektupta 27 yıl 11 ay üzerinden emekli edildiğim,2204 maaş bağlandığı yazısı. bu yanış değilmi? benim emsal maaş ve 30 yıl üzerinden emekli ikramiyesi almam gerekmiyormu?bir diğer sorum ise ben 44 yaşındayım, oğlum ise 17 yaşında. İş akdimi oğlumdan yana kullanabilme durumum varmı?şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim

7 Cevap |
4.802 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
24 Haziran 2016

Batıda çalışan devreleriniz kadar mı maaş mı bağlandı?

 Avatar Yok
29 Mayıs 2016

öncelikle herkese geçmiş olsun emsal maaş batıda çalışan devremiz kadar mı yatıyor, onlarla aynı mı alıyoruz tam olarak

 Avatar Yok
05 Ekim 2015

Aleykümselam abi, Teşekkür ederim. Umarım sizler de iyisinizdir. Herhangi bir yanlışlık yok. Emsal farklarını alacaksınız. Birkaç ay gecikmeli geliyor ama sonradan hem ikramiye hem de maaş farkları ayrıca hesabınıza yatacaktır. 3713 sayılı kanunun EK-1 maddesi kapsamında var olan iş hakkınızı eş ya da çocuğunuz için kullanabilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Ekim 2015

sağolasınız allah razı olsun lakin bizim sistemimiz bu zamanda bu kadar uzun sürmesi! neyse bekleyelim bakalım

 Avatar Yok
20 Kasım 2015

nihayet maaş ve ikramiye farklarımı 4 ay sonra18 kasımda aldım maaşımda emsal olarak kkk’liğının belirlediği emsal üzerinden aralık ayında alacak gibi sgk e-devlet’ te gördüm nihayet

 Avatar Yok
05 Aralık 2015

bu maaşlar emekli olunca sadeve vazife malulu maası olarakmı devam edecek

 Avatar Yok
06 Aralık 2015

zaten vazife malulu olarak emekli edildik, maaşımızda hangi kanundan;sa ona göre veriliyor/verilmesi lazım.böylede devam edecek

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun