Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
05 Ekim 2015

Hamit Bey 5434/45 tabiyim, yapılan atamayla devlet memuru olarak çalışıyorum, sgk primlerim neye göre yatırılacak, ikinci sorum bu yıl lisans mezunu oldum aldığım malüllük maaşını etkiler mi? Hizmetlerinizden dolayı Allah razı olsun.

6 Cevap |
3.850 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
13 Haziran 2016

egitim durumu yukseldikce unvan degisikligine sinavsiz basvuru yapabiliyor muyuz yoksa bu hak bir kereye mi has

 Avatar Yok
05 Ekim 2015

Merhaba kardeşim, 5510 sayılı kanun 4 C kapsamında primleriniz yatacak. Bildiğim kadarı ile mezuniyetiniz olumlu ya da olumsuz etkilemez. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Ekim 2015

4C kapsamında yatan primleriniz 24A olarak yatırılmalı kurum tarafından. http://www.turkiye.gov.tr yani e-devlet üzerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz. E-devlet şifreniz yoksa PTT şubelerinden e-devlet şifresini alabilirsiniz. Mezuniyetiniz olumlu olarak etkileyecektir. Lisans diplomanızın noterden onaylı fotokopisi gerekmektedir bunun için. Ben kendim bunu tecrübe edindim. Bir dilekçe yazarak lisans diploması aldığınızı ve maaşınızın buna göre düzeltilmesini istediğinizi belirtin. İlişiğinde noter onaylı fotokopi olsun. SGK Primsiz Ödemeler Daire Başkanlığı Tuna Cad. No: 7 Kızılay/ANKARA ya gönderin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

 Avatar Yok
24 Aralık 2015

4c kapsamında yatırılmış olmalı inşallah istediğiniz gibi olur

 Avatar Yok
25 Şubat 2016

5510 sayılı kanunun 4/c kapsamına göre olması gerekiyor.

 Avatar Yok
23 Ağustos 2016

4c kapsamında yatırılır benim bildiğim kadarı ile.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun