Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Kasım 2015

Hamit bey merhaba. Başbakan seçim beyannamesinde tüm emeklilere 1200 tl ek zam yapacağını açıklamıştı,buna göre emekli gaziler ve ordu vazife malulü emeklileri de bu zam hakkından faydalanıyor mu? Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

5 Cevap |
4.206 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Kasım 2015

Merhaba kardeşim, inanın bu konuda fikir yürütebilmem çok zor. Hep birlikte uygulamanın nasıl olacağını göreceğiz. Sizi yanlış yönlendirmek istemem. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
17 Kasım 2015

bizler memur emeklisi geçiyoruz bize temmuzda verdiler

 Avatar Yok
24 Kasım 2015

Veriyorlar kardesim zamlı alanlar var ben öyle biliyorum

 Avatar Yok
26 Kasım 2015

hükümet memur emeklilerine agustos ayında yapılan toplu sözleşme geregi ortalama 100 tl zam verdi. bu zamlar eylül ayındaki maaşlerımıza yansıdı. tüm vazife malulü ve gazi arkadaşlarımız bu zamdan faydalandı. bir tek 3713 tabi emsal maaş alan rütbeli gaziler bu zamdan emsal aylık aldıkları için faydalanamadı doğal olarak. benim görüştügüm tanıdıgım tüm gazi arkadaşlarım eylül ayında bu zammı aldı. ben 1.dereceden emekliyim benim maaşıma 190.00 tl zam geldi. 4.dereceden emekli diğer arkadaşıma 143.00 tl zam geldi. yani bize gelen zam 100 tl ninde üzerindeydi. maaş bodrolarınızı incelerseniz e.devletten zammın geldigini fark edeceksinizdir. hayırlı günler dilerim.

 Avatar Yok
18 Aralık 2015

tüm emeklililere verilecegini söylemişti ayrım olmayacagını düşünüyorum

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun