Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
13 Kasım 2015

Eşimle olan (şu an boşandım) aile içi geçimsizlikten dolayı sinirlerim bozuldu ve kendi isteğimle Ankara emniyetine giderek rehberlik bölümünden yardım almak istedim. Onlar da beni Atatürk hastanesine sevk etti. Akabinde 6 ay sakinleştirici hap yazarak silahsız çalışmam gerektiği söylendi olur dedim ve ilaç tedavim bitti. Hastane bana şu an sanırım risk almamak adına bana psikoloji de b dilimi rapor verecek 18 yıllık polis memuruyum hiç vukuatım yok b dilimi rapor alırsam mesleğimi nasıl etkiler nasıl bir yol izlemeliyim. Şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

2 Cevap |
3.461 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
13 Kasım 2015

Merhabalar, 10 yılın üzerinde hizmet süreniz olduğu için B dilimi rapor almanız halinde idari polis olarak göreve devam edebileceğiniz gibi, adi malul olarak emekli de olabilirsiniz. Bu hususta sitemiz takipçisi avukat ve polis memuru emsalleriniz de gerekli yorum desteğinde bulunacaklardır. Allah yardımcınız olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
08 Ağustos 2016

aktif olmayan hizmetlerde çalıştırılmanız gerekecektir

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun