Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Kasım 2015

Merhaba nasılsın iyimisin abi İNŞALLAH iyisinizdir. Ben mayıs’ta basvuru yapmıştım,sonrasında açıktan lise okuyup mezun oldum ve sizin tavsiyenizle diplomamı dosyama nihayet koyduk ve bir hafta sonra atanmaya hazır yazıyordu,şimdi ise DPB gönderildi herhalde yapılacak ilk kurada atanacaz acaba 6.kura ne zaman lütfen bilgi veya tahmininizi bizimle paylaşın saygılarımla. ALLAH’A emanet olun.

8 Cevap |
3.741 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
11 Kasım 2015

Değerli kardeşim,

Sağol, umarım siz de iyisinizdir. Kardeşim en geç 31.12.2015 tarihine kadar kura çekimi olacak ve atamanız yapılacak. Şu an yapabileceğiniz tek şey beklemek. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
12 Kasım 2015

DEĞERLİ KARDEŞİM BENDE SİZLE AYNI DURUMDAYIM E DEVLETTEN BİMMERE BİRER MESAJ ÇEKEREK KURA NETİCESİNİ VE TARİHİNİ İSTEYİP MAĞDURUYETİNİZİ BİLDİRİN BENDE YAPTIM SAYGILARIMLA.

 Avatar Yok
20 Kasım 2015

bu aralık ayın sonunda yeniden kura yapılacak büyük ihtimal ozmn sizde atanırsınız inşallah..

 Avatar Yok
20 Kasım 2015

2. iş hakkı kaç sene boyunca geçerli oluyor acaba?

 Avatar Yok
23 Kasım 2015

Şehit çocugu varken devlet niye iş hakkini amcaya veriyor.Bu haksizlik değil mi sizce Hamit Bey.Bu adamin yaşida 63.Babam şehit olduğundan hiç bizi sormazken onu işe yerleştiriyorlar devlet saçma sapan maddeler koymuş.Bu durumu kaç defa yetkilere bildirsekde herhangi bir sonuç alamadik

 Avatar Yok
24 Kasım 2015

aralık son haftası olabilir yeni yıla girmeden atama yaparlar inşallah

 Avatar Yok
27 Kasım 2015

bu aralık ayın sonunda yeniden kura yapılacak büyük ihtimal ozmn sizde atanırsınız inşallah..

 Avatar Yok
17 Aralık 2015

Kuralar yapildi 16 aralik kuralari bi bakin atama sayfasndan

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun