Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Kasım 2015

Güneydoguda yaralanmış askerler malul sayılmayanlar gazilik hakkı verilecek mi?

2 Cevap |
3.437 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Kasım 2015

Merhaba kardeşim, Malul Sayılmayan Gazilerle ilgili olarak maalesef henüz ücretsiz seyahat kartı hakkı verilmemiştir. Gazilik hakkı derken Gazilere verilen haklardan bahsediyorsanız inanın bir öngörüde bulunabilmek çok zor. Malul Sayılmayan Gaziler ile ilgili derneklere üye olarak birlik ve beraberlik içerisinde hak mücadelesine girmeniz faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
03 Aralık 2015

hamit bey bir konuda bilgi almak istiyorum 1992 de catışmada kolve gögsümden vurulup 2 ay hava değişimi kalan beş ay sonra teskereyi aldım rahatsızlımdan dolayı ankara gata dan askerliğe elverişli değildir hayatı ölüm tehlikesi gecirmiştir rapor aldım 2003 de emekli sandıgı kabul etmedi dava açsam sonuç ne olur vakfı aradıgımda tekrar saglam verirlerse bizden yardımın kesilir diyorlar bu nasıl iş aydınlatırmısın şimdiden cok teşekkür ederim talat

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun