Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Aralık 2015

Hamit abi s.a. bugün aile ve sosyal politikalar bakanlığından bir açıklama yapılmıştır. bilginiz var mı acaba?

Şehit Yakınları Ve Gazilerin İstihdamı Hakkında Duyuru

3713 Terörle Mücadele Kanununun Ek 1 inci Maddesi kapsamında Bakanlığımızca ataması onaylanan 181 Şehit yakını, gazi ve gazi yakınları ile vazife malullerimizin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmesine ilişkin kura töreni 30 Aralık 2015 tarihinde saat 10:00 gerçekleştirilecektir. Hak sahipleri, Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden atama sonuçlarını öğrenebilirler.

4 Cevap |
2.345 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
01 Ocak 2016

A.s. kardeşim, ilettiğiniz bilgiye istinaden Gazihaber.com’da haber olarak yayımladık. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

Bende 30 aralikda atandim. Atanan arkadaslar icin hayirlisi olur inşallah

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

30 aralık da atananlar ne zaman is basi yaparlar

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

Hamit bey benim anlamadığım 16 aralıkta atama yapılıyor. ardından 15 gün sonrada yapılıyor. ben 4 aydır atama bekliyordum. ağustos ta başvurmuştum. 16 aralıkta atamam oldun. evraklar ocak 5 te istendi. bundan sonrada soruşturma için bi 4 ay geçeçek. 9 ay beklemiş olacağım.yanlış anlaşılmasın, atama yapılmasın mı ,hayır kimse beklemesin. herkes en kısa sürede atansın. ama insanın aklına bur da bile bir şeyler mi var sorusunu getirmemeliler. birde ilk başvuru yapılırken sorulması gereken bir tercih olmalı bence. çünkü abisi, kardeşi veya babası şehit herkes askeriyede çalışmak istemeyebilir. her gün rütbeli askerler görmek istemeyebilir.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun