Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Aralık 2015

PKK ile girdiğim catışmada sol belimden kurşun aldım kurşun halen sol kalca kemiğimde bu esnada sol böbreğimin doguştan olmadıgını ögrendim. Olay 5 yıl oldu yeni c dilimi rapor verildi. Korkuma müracaat edemedim sorun olur mu?

8 Cevap |
4.579 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Aralık 2015

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. C dilimi rapor almanızın nedeni böbreğinizin olmaması mı yoksa bacağınızdaki kurşun mu? Raporunuzu ve olaya ilişkin bilgi ve belgeleri hamityildizim@gmail.com‘dan iletirseniz bilgim dahilinde yorum yapabilirim. Bunun yanında böbreğinizin olmamasından dolayı ise vazife malulü olamazsınız. Neticede görevden kaynaklı değil ve doğuştan gelen bir rahatsızlık. Rapor nedeni terörle mücadeledeki yaralanmanızdan dolayı ise o zaman vazife malulü olabilme durumunuz var. Endişe edecek bir şey yok. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
21 Aralık 2015

hamit bey evvela bilmedigimiz haklarımız konusunda bize yol gösterdiginiz için teşekkürü borc bilirim benim belimdeki kalca kemigimdeki mermiden dolayı c diilimi rapor verildi ben idari polislik için baş vuru yapma konusunda cekincelerim var evraklarım hepsi var nakti tazminatta aldım 20 gün kati rapor verilmişti ilk raporlarım hayati tehlike devam ediyo diye verilmişti şimdi ise kas iskelet sistemi c 5 md yani basit müdahale giderilemiycek kemik kas yumuşak doku amaliyatla cakırılamayan parca şeklinde bu konuda yardımcı olursanız sevinirim allah yardımcınız olsun allaha emanet olun

 Avatar Yok
25 Aralık 2015

Kardes neden korkuyorsun terör olayında yaralanmissin bir sürü hakkın var

 Avatar Yok
25 Aralık 2015

Öncelikle geçmiş olsun muzozki… İdari Polis olarak görev yapmayı kötü bir durum olarak algılamayın lütfen, bende İdari Polis Memuru olarak görev yapıyorum ve haklarından da yararlanıyorum. Dışarıda aktif olarak çalışmayı seven biri olarak ilk başlarda zorlansam da şuan gayet memnunum. Sizin durumunuz 3713 sayılı kanun kapsamında ise evrakları elden takip eder bir an önce sonuçlanmasını tavsiye ederim.

 Avatar Yok
29 Aralık 2015

kardeş hiç tereddüt etmeden baş vur senin sakatlığın böbreğinin olmamasından değil terör saldırısından kaynaklanıyor bu meslekte her şeyi öğretiyorlar da başımıza bir şey geldiğinde hiç kimse bir şey bilmiyor hakkımızı nasıl savunacağız nasıl arayacağız bilmiyoruz başımıza geldikten sonra uğraşa uğraşa anca öğreniyoruz mehmetgorgulu@mynet.com takıldığın yer varsa sor kardeş ama hiç bir tereddütün olmasın bir an önce başla

 Avatar Yok
02 Ocak 2016

bende vazife malulü idari polisim. dediğiniz gibi bir çok hakkımızı bilmiyoruz öğrenmeye çabalayıp duruyoruz. hlmerkan@gmail.com bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 Avatar Yok
18 Ocak 2016

c dilimi raporu ne peki tam olarak kapsayıcı anlatan olursa sevinirim

 Avatar Yok
22 Temmuz 2016

şimdiden hayırlı olsun kardeş.haklarınızı öğrenin ve mutlaka kullanın

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun