Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
04 Aralık 2015

Sayın abim devre muayenesine tabi gaziyim geçen hafta tekrar psikiyatr ve ortepedi bölümünden %40 askerliğe elverişli değildir eski raporun aynısını yine aldım, askerlik şubeme verdim. Bu yazdığımı gören arkadaşlar sürekliye döner mi malüliyetim yoksa beni 3. defa devre muayenesine çağırırlar mı? Herkesin 2. defada sürekliye çeviriyormuşlar, 3. defa devre muayenesine tabi olan varmı? benim durumumu yaşayan arkadaşlarda bilgi verirlerse çok memnun olurum tüm güneydoğu gazi kardeşlarime geçmiş olsun selamlar sevgiler.

5 Cevap |
5.286 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Aralık 2015

Değerli kardeşim, 2. raporu olanların genel olarak maluliyetleri sürekliye çevriliyor. Şu ana kadar 3. kontrol muayenesi isteneni ben şahsen duymadım ama istenmesine de yasal olarak bir mani yok. Yani SGK isterse 3. kontrol muayenesini de isteyebilir. Ancak büyük ihtimalle sürekliye çevrilecektir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
05 Aralık 2015

S.a kardeş ben de bu sene nisan ayında kontrol muayenesine gittim 2.kez bana yine maluliyeti geçicidir verdiler 3 yıl sonra yine gideceğim sana sürekli verirler inşallah durumu buradan paylaşırsan sevinirim

 Avatar Yok
05 Aralık 2015

Aleykümselam kardesim saol benim raporlarımı gönderdik insallah sürekliye dönerhaber bekliyorum. Senin adına da hayırlısı olur insallah! Senin hangi polikılinikten raporun? Herkese 2. defa sürekli yapıyormuşlar 3 olarak ilk seni tanıdım çok memnun oldum saol.

 Avatar Yok
05 Aralık 2015

Benim ortapedi ve genel cerrahi valla ben de anlamadım herkes aynı şeyi söylüylor benim neden böyle oldu hiç bi fikrim yok

 Avatar Yok
20 Mart 2016

kardeşim hayırlı uğurlu olsun şimdiden sürekli hale gelmiş gözüyle bak sen

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun