Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Aralık 2015

Oncelikle boyle bir imkan yaratmis oldugunuz icin tesekkur ederiz. Ben adiyamanin ilcesinde oturuyorum hamit abi atamam karayollari genel mudurlugune atandim. Ancak ilcede ailem var benim sorum kurumum degistirilebilir mi bulundugum ilcede herhangi bir kuruma kadrom verilebilr mi acaba?

7 Cevap |
2.713 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Aralık 2015

Merhabalar, ben teşekkür ederim. Atamanız yapıldıktan sonra sonradan kurum değişikliği maalesef mümkün değil. Valilik isterse geçici görevlendirme ile ilçede farklı bir kurumda sizi görevlendirebilir. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
29 Aralık 2015

allah yardımcınız olsun kardeşim. dilerim sorunlarımız çözülür.

 Avatar Yok
07 Ocak 2016

BULUNDUGUNUZ VALİLİK ÇÖZÜM ÜRETEBİLİR VALİLİĞİN ŞEHİT GAZİ BİRİMLERİNDEN DESTEK ALINMASINI ÖNGÖRÜYORUM

 Avatar Yok
16 Ocak 2016

Başvurular biraz sonuçsuz kalıyor bende Ziraat teknikeriyim SGK ya atamam yapıldı olumlu sonuçlar beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.

 Avatar Yok
18 Ocak 2016

ya atama kuralları ne zaman acaba bilen varmı

 Avatar Yok
18 Mart 2016

merhaba evraklarım ıl de beklıyor dıyor sureklı acaba ne zaman bakanlık onaylar 2016 ılk kurası ne zaman sımdıden tesekurler

 Avatar Yok
30 Temmuz 2016

Kurumlar arası muvakat verilirse geçiş saglanabiliyor.. yani hem çalıştığınız kurum hemde gecmek istediginiz kurum onaylamali..

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun