Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Aralık 2015

Sayın hamit abi öncelikle bizlere yardımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Abi ben adana da oturuyorum ve il tercihimi de adana olarak yaptım ve şehit kardeşi olarak 16.12.2015 de atamam deniz kuvvetleri komutanlığına yapıldı ama adana da deniz kuvvetleri komutanlığı ve birimi yok ben dpb aradım ve benim atamamın yapıldığını ama atama yaptıkları kurumun ve biriminin adanada olmadığını söyledim onlarda bana evet böyle bir yanlışlık yapıldığını ve deniz kuvvetleri komutanlığıyla görüşme yaptıklarını ve beni başka kuruma geciş yapılabilinirse yapacaklarını olmassa diğer atamaya kalacağımı söylediler. Çünkü atamalar noter huzurunda yapıldığı icin geciş yapılamaya bilir dediler. Abi bu hata benden kaynaklanan bir sorun deyil beni diger atamalara bıraka bilirler mi bu haksızlık değil mi yoksa başka kuruma geçiş yaparlar mı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

8 Cevap |
2.580 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Aralık 2015

Merhabalar, yönetmelik gereği idarenin sizi illaki 1. tercihinize atama zorunluluğu olmadığından Adana dışında bir yere de atamanız yapılabilir. Bir sonraki atama dönemine kalabilmeniz için sizin dilekçe ile müracaat etmeniz, müracaatınızın Bakanlık tarafından kabul edilmesi ve resmi yazı ile bir sonraki atamada atanacağınızın size bildirilmesi gerekirdi. Telefonla aldığınız bilgiler sağlıklı olmayabilir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığına atamanıza ilişkin tebligat gelirse iş başı yapmak durumundasınız. Yoksa iş hakkınızı kaybedebilirsiniz. Allah her şeyin hayırlısını bilir. Belki de bu kuruma atanmanız sizin için daha hayırlı olacak. Bu açıdan hayırlısı diyerek varsa bir değişiklik talebiniz dilekçe vermeli ve resmi yazılı yanıt dışında telefonla verilen bilgilere itibar etmemelisiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Aralık 2015

öncelikle merhabalar benzer durumla karşı karşıyayım Ankaraya gerekli bakanlıklara gitmeme rağmen kabul etmeye tenezül bile etmediler

 Avatar Yok
22 Aralık 2015

ben soru soramıyorum yardımcı olurmusunuz

 Avatar Yok
22 Aralık 2015

Bende ayni durumda magdur oldum nasil olcak bu isss

 Avatar Yok
23 Aralık 2015

hamit abi yeni döenm atamalaar ne zaman olur bilgi verir misinz lutfen

 Avatar Yok
23 Aralık 2015

merhaba hamıt bi 2016 yılındakı atamalar ne zaman olacak bilgi verir misin lütfen

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

nasıl böyle bir karışıklık yapıyorlar. bizi önemsemiyorlar galiba. gerekli özeni ve önemi göstermiyorlar mı. nede olsa biz şehit yakınıyız. beleşten bu kadrolara atanıyoruz. ben çogu kişininde mesleğine uygun kurum ve yerlere atandığını düşünmüyorum. öyle bir kuruma atıyorlar ki ilerisi yok.

 Avatar Yok
07 Ocak 2016

2016 nın ilk ataması Mart aynda ikinci atama Eylül’de yenı yılla beraber kura işlemide kalktı öğrenim ve durumunuza göre direk atamalar yapılacak

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun