Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
04 Aralık 2015

Hamit Bey merhaba, oncelikle size duyarliliginizdan dolayi cok tesekkur ediyorum.
Ben makina muhendisiyim. 2015 mart ayinda Ankara’da asla meslegimi yapamayacagim bir kuruma atandim.Benimle birlikte 6 tane daha hepimiz farkli branslarda olmak uzere muhendis ve mimar arkadaslar da atandi.Bunun yani sira ogretmenler ve mutercim tercumanlar da var. Ve biz kimimiz katip, kimimiz sekreter, kimimiz on buroda gelen misafirlere su dolduran personel olarak calistiriliyoruz.Aylardir cok mutsuzuz sabretmeye calisiyoruz ama nereye kadar???Bunu bize hangi vicdan hangi insaf hangi duzen hangi yasa hangi yetkili yapti??!! Yazik degil mi bunca emege, bitirdigimiz okullara. Her insanin bir tahammul siniri var ben bugun o sinira geldigimi farkettim istifa etmek icin gittigim personel muduru mutlaka bu durumla ilgili bir yasal duzenleme yapilacagini soyleyerek beni vazgecirmeye calisti. Ve diger arkadaslarim da benim gibi dusunuyor. Lutfen artik bu durum duzeltilsin.Biz artik tahammul edemiyoruz. Lutfen bize yardim edin,ayni durumda olan insanlar olarak organize olalim.Lutfen siz de bize yol gosterin, sesimizi duyurmamiza yardimci olun. Tesekkur ederim.

4 Cevap |
3.143 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Aralık 2015

Merhaba kardeşim, dilerseniz bu hususta farkındalık oluşturabilmek adına Gazihaber.com’da imza kampanyası yapabiliriz. Siz kampanya metnini ve haber detaylarını hamityildizim@gmail.com‘dan iletirseniz ben de sizler için elimden geleni yapmak isterim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
06 Aralık 2015

Zeydin bey bu durumda olan birçok arkadaşımız var wathsaptan bir grup oluşturduk bize katılmak istersen almeyda_996@hotmail.com.tr ulaşabilirsin

 Avatar Yok
11 Aralık 2015

Gazi haber sitesinde Hamit Yıldız beyin destekleriyle bir kampanya başlattık. Mesleğini yapamayan memur olarak atanan üniversite mezunu kardeşlerimize desteklerinizi esirgemeyin
http://www.gazihaber.com/haber/171724/sehit-ve-gazi-yakinlarinin-imza-kampanyasina-siz-de-destek-verin.html

 Avatar Yok
20 Ocak 2016

Aynen katılıyorum. işe ilk başladığımız günden tutunda bugüne kadar resmen işkence çekiyoruz. Tepeden inme diyerek başladılar bi susmak bilmediler. Bugüne kadar şehit kızı olarak gördüğüm sevgi ve değeri burada hakimlerin egosu altında ezilmesine tahammülüm kalmadı.Benimde atandığım kurum adaletle ilgili bir kurum ve atanan benimle atanan hiçbir arkadaşım memnun değil. Lütfen birlik olalım sesimizi duyuralım.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun