Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Aralık 2015

Selam Aleyküm Hamit YILDIZ bey, 5434/54 sayılı kanuna göre vazife malulüyüm. Özel Eğitim kurumu Yönetmeliği gereği Şehit ve Gazi çocuklarının Özel Eğitim kurumlarda yüzde üç kontenjan dahilinde ücretsiz okutma hakkı bulunmaktadır. Bu kapsamda kaç çocuğumuz için ücretsiz olarak yararlana biliriz?

4 Cevap |
3.775 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
29 Aralık 2015

A.s. kardeşim, bahse konu yönetmelik hükümlerine göre herhangi bir çocuk sayısı sınırlaması bulunmamaktadır. Kontenjan nispetinde bütün çocuklarınız bu haktan yararlanabilir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
31 Aralık 2015

Tesekkurler hamit bey yardimlariniz icin

 Avatar Yok
04 Ocak 2016

teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..

 Avatar Yok
07 Ocak 2016

altan 74 bey ben çekmeköy ilçe milli eğitim müdürlüğünde memur olarak çalışmaktayım. kendımde guneydogu gazısıyım sormus oldugunuz sorunuza cevap vermek ıstedım bılgım dahılınde özel öğretim kurumları yonetmelegınde sehıt cocugu ve gazı cocukların okumasına yonelık herhangıbır sınırlama mevcut degıl yanlızca her okulun devlet tarafından belırlenmıs oldugu % 2 lik bır kontajyanın oldugunu belırtmek ısterım ıyı aksamlar

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun