Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Aralık 2015

Selam Hamit bey

Yaklaşık 8 yıl önce Ben askerdeken elime kazan düştü, ve sakatlandım, karakol komutanı bilerek yaptığımı düşündü , ancak askere elverişli değildir raporu alınca bana ne tutanak tuttu ne de mahkemeye verdi, ancak elverişli değildir sağlık raporumda muayene özetinde kazan düştüğü yazıyor.
Ben de dava açmak için askerlik şubeme gittim askerde sakatlandığım belli ancak ne tutanak ortada ne de başka bir şey, şimdi dava açarsam vazife malulu olabilir miyim, benim bir arkadaşım askerde kendini bilerek yaraladı, ona da tutanak tutulmamıştı sgk yı mahkemeye verdi 6. Derecede vazife malulu oldu, yardım ederseniz sevinirim hayırlı kandiller.

3 Cevap |
3.724 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Aralık 2015

A.s. kardeşim, mevcut olaya göre vazife malulü olduğunuz aşikar. Konuyu ispatlayıcı bilgi ve belgelere sahip olmamanız tabi işi zorlaştırsa da yargı yoluna giderek vazife malullüğünü kazanabilme ihtimaliniz var. Elinizdeki tüm bilgi ve belgeleri hamityildizim@gmail.com‘a iletirseniz durumunuzla ilgili net bir yorum yapabilirim. Hakkınız hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
25 Aralık 2015

Kardes hamit beyinde dediği gibi vazife malülü olma Şansın yüksek hakkını ara bence

 Avatar Yok
31 Aralık 2015

Bencede hayirlisi olsun hakkinda hersey tesekkurler

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun