Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Ocak 2016

Merhabalar ben 30 aralık atamalarında bilim sanayi teknoloji bakanlığına atandım. Gerekli belgeleri ne zamana kadar Ankara’ya teslim etmem gerekir. 16 aralık atamaları için belgeleri teslim etme süresi 31 aralık günününe kadar deniliyor. 30 aralık atamaları içinde bu sure aynı mı? Saygılarımla.

3 Cevap |
2.457 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
01 Ocak 2016

Merhabalar, sizin için ayrı bir süre tayin edilecektir. 1 günde belgeleri hazırlayıp teslim etmeniz diye bir şey zaten söz konusu olamaz. Bakanlığın resmi internet sitesinden yapılacak duyuruları takip edin, ya da duyuru yapılmasını beklemeksizin siz de istenilen belgeleri şimdiden hazırlayarak Bakanlığın atama bölümü ile irtbata geçerek şimdiden gönderebilirsiniz. Ancak bahsettiğim gibi siz 31 aralık sınırlamasına tabi değilsiniz. O tarih 16 aralık’ta atananlarla ilgili. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

Hamit abi 30 aralık atamalarinda atananlar icin istenilen belgeler ne zaman yayinlarin yada duyrulur.

 Avatar Yok
03 Ocak 2016

bakanlığı arayıp sorabilirsiniz. her kurumun farklı olabiliyor. genelde size ulaşıp bilgi veriyorlarmış.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun