Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
10 Ocak 2016

Harp malülü gazi arkadaşlar var size sorum 3600 günde emeklilik ve ötvsiz sayın komutanım ben ordu vazife malülü emekliyim ayrıca bizimle beraber araç ne durumda bir gelişme mevcut mu? Bilgileriniz için teşekkürler.

4 Cevap |
8.774 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
10 Ocak 2016

Merhabalar kardeşim, sakatlık oranına bakılmaksızın 3600 günde emeklilik ile ÖTV muafiyetli araç alamı ile ilgili mevcut siyasi iktidar tarafından verilen herhangi bir kanun teklifi ya da yasa tasarısı bulunmamaktadır. Herhangi bir gelişme olduğunda sitemiz Gazihaber.com’dan bilgilendirme yapacağız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
25 Ocak 2016

3600 günde emeklilik ile ÖTV muafiyeti verilmeyen bir haktır bence

 Avatar Yok
05 Ağustos 2016

3600 günde emeklilik ile Otv muafiyeti farklı konular olup Hükümetin tasarrufunda olan bu olay için şuan bir tasarı yoktur

 Avatar Yok
09 Ocak 2017

BENİM HALA ÖĞRENEMEDİĞİM ! ORDU VAZİFE MALULLERİ,MALÜLEN EMEKLİ OLABİLİYOR MU ? BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun