Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Hamit abi kolay gelsin Şehit yakınıyım aylığım 18 yaşında kesildi şimdi memurum faizsiz konut kredisi memmur maaşından kesilmesi gibi birşey söz konusu mu?

6 Cevap |
3.137 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Değerli kardeşim, anladığım kadarı ile Şehit yetimisiniz. Faizsiz konut kredisi uygulama yönetmeliğine göre; “kredi kullanacak çocuklardan en az birisinin yetim aylığı almakta olması kaydıyla aylık bağlanma koşullarına bakılmaksızın talepte bulunan çocuklarına müştereken” bu haktan yararlanabilmektedir. Bu kapsamda en az bir kardeşlerinizin bir tanesi yetim aylığı alıyorsa bu haktan yararlanabilirsiniz. Ancak faizsiz konut kredisinin memur maaşından kesilmesi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Faizsiz konut kredisi 2016 için ne kadar oldu

 Avatar Yok
26 Ocak 2016

faizsiz kedi kullanımında verilen paradan devlet yüzde kaç kesiyor

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

faizsiz konut kredisi sadece alınan maaştan kesilir

 Avatar Yok
17 Şubat 2016

2016 İÇİN 94000 TL OLDU.
KREDİ İÇİN YÜZDE BİR MASRAF KESİLİYOR.
AYRICA BAĞLANMIŞ OLAN AYLIĞIN DÖRTTE BİRİ ORANINDA AYLIKTAN SGK TARAFINDAN KESİLİYOR.

 Avatar Yok
03 Nisan 2016

Arkadaşlar ben terör mağduru olarak işe atandım ama maaş alan kimse yok benim ailemde, bu durumda krediden faydalanabilirsimiyim?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun