Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
21 Ocak 2016

Merhaba hamit abi,

Köşe yazını okudum yalnız bir iki sorum olacak yani kura sistemi kalktı ve her yılın mart ve eylül aylarında atama yapılacak peki mart ayına atanmak için ne zaman başvurmuş olmak gerekiyor? Şimdi başvurursak acaba eylülde mi martta mı atanırız ve kura olmadığına göre neye göre atama yapacaklar? Çok soru soruyorum belki kusura bakma abi sivil terör mağduruyum ablama maaş bağlandı. Okuyan abilerime burs bağlatabilir miyiz? Bir yerlerden ve o olmadı farklı alanlarda burs veya maddi yardım sunabilecek bir defalığına mahsus da olabilir böyle alanlar yerler var mı ve bimer bu konuda yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler .

5 Cevap |
4.276 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Ocak 2016

Merhaba kardeşim, Mart ayına kadar Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğüne yapmış olduğunuz başvurular uygun görülerek Bakanlığa bildirilir, Bakanlıkça da Mart ayının son gününe kadar Devlet Personel Başkanlığına iletilirse, Başvurunuz Devlet Personel Başkanlığına iletilmesinden itibaren 45 gün içerisinde atamanız yapılacak, atama yapılan kurumda 30 gün içerisinde atama onayını gerçekleştirerek işe başlama tebligatını gönderecektir. Burs veren vakıf veya derneklere başvuru aşamasında terör mağduru olduğunuzu belirtir, bu durumu da belgelendirirseniz başvurunuzun değerlendirilmesi aşamasında bu durumu mutlaka dikkate alacaklardır. Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
21 Ocak 2016

Allah razı olsun abi gerçekten yardımcı oldun çok çok teşekkürler abi Allah kalbinin güzelliğine göre nasip etsin herşeyi

 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Bu tür konularda dernekler aracıyla işlem yapıyorlar

 Avatar Yok
25 Ocak 2016

Sgk burslari ne zaman veriliyor her yil mi

 Avatar Yok
27 Ocak 2016

bulundugunuz bölgelerdekı kaymakamlık yada valılıklerden bir defalıga mahsus burs yardımıalabılıyorsunuz ama teror magduru olmanız bunudegıstırırmı bılmıyorum

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun