Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
10 Ocak 2016

Selamaleyküm Sayın Komutanım… Bize vermiş olduğunuz değerli bilgileriniz için tüm Gazilerimiz adına Teşekkürü bir borç bilir, herşeyin gönlünüzce olmasını yüce Allah’ dan niyaz ederim. Sayın Komutanım izniniz olursa bir tane sorum olacak. Devlet Övünç Madalayası İçin birliğime dilekçe ile başvuruda bulundum. Bunun neticesinde uygun görülmemiştir diye cevap geldi. Yönetmeliği incelediğimde benım haklı olduğumun kanısındayım.Gazi olmayana Devlet Övünç Madalyası verilirken, benim hakkettiğim Devlet Övünç Madalyam neden verilmez. Herseyim ortada Çatışmada yaralandım dısıplinsizlık veya herhangıbı bır emire ıtahatsızlıgım yok.Dördüncü dereceden malül oldum, K.K.K tarafıma verdiği terörle Mücadele Kapsamında Gazi rozetimde Var. Ne yapabilirim? Nasıl bir yol izlemem lazım bu evreden sonra Allah rızası için bir yol gösterir misiniz? Saygılarımla. Allaha emanet olun….

1 Cevap |
4.413 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
10 Ocak 2016

A.s. kardeşim, ben teşekkür ederim. Aynı duygularla saygılar sunuyorum. Aşağıdaki linkte yer alan daha önce AYİM’de görülen dava sonuçlarına baktığımızda olumlu sonuçlanan bir netice görülmüyor ama sizin durumunuzda da olumsuz sonuçlanacak anlamına gelmiyor. Süre aşımına uğramadan bir avukat ile görüşerek dava yoluna gidebilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.

http://www.msb.gov.tr/Karar/Listele/1/000002000023000006


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun