Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
27 Ocak 2016

Sayın Hamit bey ben 1986 yılında askerlik görevimi yaparken ateşli silahlı yaralanma sonucu felç kaldım ve emekli edildim ve çeşitli zamanlarda esnaflık yaptım 1993 1999 yılları arasında o yıllardan sonra işyerimi kapattım ve 2013 de tekrar esnaflıkla ugraşıyorum benim ikinci emeklilik hakkım var mı hamit bey onu bilgilendirirseniz cok sevinirim kolay gelsin.

2 Cevap |
3.549 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
27 Ocak 2016

Merhabalar, vazife malulü olarak emekli aylığı bağlanmasından sonraki hizmet süreleriniz ayrı bir sicil numarası ile kayıt altına alınır ve ikinci emeklilik hakkınız bulunmaktadır. Ancak vazife malulü olmanıza neden olan engellilik durumunuzdan dolayı engelli indiriminden yararlanarak erken emekli olamazsınız. Emsaliniz bağkur sigortalıları ile aynı emeklilik imkanına sahipsiniz. Aşağıdaki linkte yer alan haberimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.
———————————————————
http://www.gazihaber.com/haber/4950/memur-vazife-malullerine-2-emeklilik-hakki-verildi.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

eski dönemde olmamakla beraber yni dönemde olabilirsiniz….

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun