Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Ocak 2016

Sayın Hamit YILDIZ 11.11.2014 Tarihinde göreve Hizmetli memur olarak başladım. Asaletim onaylandı aynı bakanlığın başka bir genel müdürlüğüne geçmek istiyorum muatabım kimdir? Nasıl bir yok izleyip doğru bir tayin istiyebilirim?
Saygılarımlara.

4 Cevap |
4.033 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
20 Ocak 2016

Merhaba kardeşim, aynı Bakanlığa bağlı olsanız da anladığım kadarı ile kurumlar arası geçiş istiyorsunuz. Örneğin Ulaştırma Bakanlığına Bağlı SHGM’den DHMİ’e geçmek gibi… Böyle bir talebiniz varsa öncelikle geçmek istediğiniz kuruma dilekçe ile müracaat etmelisiniz. Kurum kadro müsaitliği onayı verirse ve sizin kurumunuz da mutabakat verirse kurumlar arası geçiş mümkün. İdarenin inisiyatifine bırakılmış bir durum söz konusu. Hak bağlamında Gazi çocuklarının bu şekilde naklen atanmalarına ilişkin herhangi bir hak bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
21 Ocak 2016

merhaba kardeşim hamit abimizinde anlattığı gibi yok

 Avatar Yok
25 Ocak 2016

Sevgili kardeşim gazi çocukları ikamet ettikleri yerde görev yapıyor benim oğlum 10 ay oldu memur olalı ilçemizde ilçe milli eğitimde çalışıyor.

 Avatar Yok
27 Ocak 2016

Oturdugunuz bölgeye aldırabiliyosunuz diye biliyorum

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun