Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Ocak 2016

Slm Hamit abi daha önce sizlerin sayesinde sahip olduğum bilgiler ile şuan kamu kurumunda işe girdim şehit kardeşi olarak ortaokul mezunu olduğum için hizmetli kadrosuna atandım lise mezunu olduğumda memur kadrosuna geçiş yapmak gibi bir Hakkı’mız var mı şimdiden teşekkürler iyi günler

13 Cevap |
6.420 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
29 Ocak 2016

A.s. kardeşim, dilekçe ile müracaat etmeniz halinde kadro değişikliğiniz kurumun inisiyatifindedir. Bu kapsamda sizinle emsal olan arkadaşlardan başvuru yaparak kadrosu değiştirilenler olduğu gibi çalıştıkları kurumlarca başvuruları uygun görülmeyenler de var. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
29 Ocak 2016

gazi çocuklarına muafiyet askerlikten muafiyet şu ana kadar yok

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

kurumuna dilekçe ve diplomanla başvurman gerekiyor

 Avatar Yok
07 Şubat 2016

bende aynı durumdayım dilekçe örneği varmı yardımcı olsanız sevinirim şimdiden teşekürler

 Avatar Yok
10 Şubat 2016

Hizmetli mi yardımcı hizmetli olarak mı atandınız?

 Avatar Yok
10 Şubat 2016

biri bana yardımcı olsun biz daha önce tazminat aldık 1994 de eve yapılan saldırı sonucu kardeşimin vefat etmesiyle benimde yaralanmamla sonuçlandı ve şimdide maaş baglanması için baş vuru yaptık annem için ama babam emekli annemin maaş almasına engel olurmu ???

 Avatar Yok
11 Şubat 2016

Bnde Hizmetli kadrosundayim lise diplamasi istiyorlar. Lise diplamani ilgili kuruma bildiriyorsun. Ünvan değişikliği için sınava giriyorsun.

 Avatar Yok
11 Şubat 2016

ben ortaokul diplomasıyla işe girdim hizmetli olarak atandım şimdi lise diploması aldım sınzvsız memurluğa geçme şansımız varmı idarenin onayı yeterlimi

 Avatar Yok
13 Şubat 2016

Arkadaşlar hizmetli maaşı ne kadar bilgi verirseniz çok sevinirim. Bide hizmetli hangi işleri yapıyor?

 Avatar Yok
09 Mart 2016

hizmetl,ler tamamek kurum insiyatifine kalmış işallah vijdan sahibi insanlara denk geliriz

 Avatar Yok
24 Mart 2016

Arkadaşlar sınavsız memurluğa geçme şansınız yok, sadece görevlendirme olarak memurluk yapabilirsin ama velakin senin kadronun hizmetli kadrosu olduğu için görev yükselme sınavına girip kazanıp öyle memurluğa geçebiliyorsunuz.

 Avatar Yok
30 Mart 2016

ARKADAŞLAR BENDE HİZMETLİYİM MEMURLUĞA GEÇEBİLMEMİZ İÇİN ÖNCE LİSE DİPLOMASI OLMASI LAZIM SONRA 4 YILDA BİR ANKARADA GÖREVDE YÜKSELME SINAVLARI ÇIKIYOR KAZANIRZANIZ MEMURLUĞA GEÇEBİLİYORSUNUZ

 Avatar Yok
23 Ağustos 2016

kurumunuz uygun görürse memur olarak çalışmaya devam edersiniz

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun