Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Ocak 2016

3713 Kanunun Ek 1 inci maddesi kapsamında 17 ay önce işe girdim valilikte çalışıyorum. Düz memur olarak atandım, mezuniyete göre Türkçe öğretmeniyim sınavsız öğretmenliğe geçmek için ne gerekiyor?

5 Cevap |
2.652 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Merhabalar, İçişleri Bakanlığı bünyesinde bildiğim kadarı ile Türkçe Öğretmenliği kadrosu yok. Bu anlamda 6518 sayılı yasanın 40. maddesi ile 3713 s.k. EK-1 maddesine eklenen hüküm kapsamından yararlanabileceğinizi sanmıyorum. Kurumlararası geçiş için başvuru yapabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığına dilekçe yazarak naklen atanma talebinizi iletin, uygun görülürse, kurumunuzda mutabakat istersiniz. Kurum da mutabakat verirse geçiş yapabilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Milli Eğitim Bakanlığı Kurumlar arası geçiş için kpss şartı aramaktadır. B u uygulama yaklaşık olarak 5 yada 6 yıl önce uygulanmaya başlamıştır.

 Avatar Yok
08 Şubat 2016

Bende aynı durumdayım sürekkli mail atıyorum ama nafile bende Ziraat Tenikeriyim ama SGK ya atandım.

 Avatar Yok
10 Şubat 2016

Sivil terör mağdurlarıda yararlanabilirmi

 Avatar Yok
07 Ocak 2017

rkalkan son durumunuz nedir atandiniz mi ogretmenlige ?

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun