Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Sayın Hamit Bey öncelikle bizlere yardımcı olmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hamit Bey benim kardeşim 3. atamalarda ataması Osmaniye Ata Korkut Üniversitesine hizmetli memur olarak atandı ve atanan kişilere sınav yapılıyormuş yapılan bu sınav asil atamayla ilgili olduğu söyleniyor ve Bu sınavı Geçemeyenler işten atılacak diye söylentiler dolaşıyormuş böyle Bir durum Olabilir mi kardeşim bu söylentilerden huzursuz olmuş ve korkmuş işten atacaklar diye, bir de sayın Hamit Bey bu şehit gazi dernekleri ne iş yaparlar Allah Aşkına kardeşim Bu durumu anlatıyor ama Ne yazık ki yardımcı olan bile olmuyor sayın Hamit Bey bizlere yardımlarınızdan dolayı Allah sizlerden Razı olsun iyi ki sizler varsınız ellerinizden öpüyorum.

4 Cevap |
2.483 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Ocak 2016

Merhaba kardeşim, 657′e tabi tüm memurlar usulen asalet tasdiki aşamasında sınava tabi tutulurlar. Ancak ben şu ana kadar o sınavdan başarısız olan ve asaleti tasdik olmayan birisini hiç duymadım. Bu anlamda inşallah sınavı kardeşiniz de geçecektir diye değerlendiriyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
30 Ocak 2016

Asalet için formalite eğitim ve sınav yaparlar. Herkes geçiyor yeter ki o eğitim ve sınava girsin.

 Avatar Yok
17 Şubat 2016

ATANDIĞI KURUM İÇİNDEKİ FORMALİTE BİR SINAV ADAY MEMURLUKTAN ASİL MEMURLUĞA GEÇİŞ İÇİN

 Avatar Yok
03 Mart 2016

sınavlar yönetmelik geregi. normalde asalati onylanmayan yok denecek kadar az.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun