Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Selam Hamit abi öncelikle bizlerle ilgilendiğiniz için sonsuz teşekkürler.Sorum şu : Aralık ayında Kamu Hastaneleri kurumuna atandım. Şuan başka bir ilde üniversite okuyorum hastanede işe başladığımda sınavlara girmek için izin alabilir miyim ? Bi de şubatta başlayacağımı söylediler tebligat mı gelecek adrese ?

5 Cevap |
2.532 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Ocak 2016

A.s. kardeşim, ben teşekkür ederim. Adresinize işe başlama tebligatı gelecek kardeşim. Siz yine de Kamu Hastaneleri Kurumunun hangi ile atandıysanız o ildeki personel servisini arayarak irtibat bilgilerinizi iletirseniz atama onayınız sisteme düştüğünde size bilgi vereceklerdir. Bir de mahalle muhtarına tebligatınızın sizin evde olmadığınız bir zaman diliminde gelmesi ve muhtara iletilmesi halinde vakit kaybetmeden size bilgi vermesi için irtibat numaranızı muhtara da iletin. Bunun yanında asalet tasdik süresinde sınavlar sorun olabilir. Ancak amirinizin onayı ile mazeret izni kullanabilirsiniz. Bir de asalet tasdiki süresinde rapor almanız halinde hastalık izni kullanabilirsiniz. Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin kardeşim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
27 Ocak 2016

slm kardesım benım mezun oldugum lısede bı abımız varmı zıırat teknısyenıydı ayrıca unıverste okuyordu ama kamu kurumunda calısabılıyordu sınavlarada gırıyordu buyuk ıhtımal senın durumunda sorun cıkmaz

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

s.a kardeş amirinin onayıyla sınavına gidebilirsin

 Avatar Yok
09 Şubat 2016

Slm kardeşim büyük bir ihtimal ile böyle bir hakkın var. Eğer yok ise de rapor alabilirsin.

 Avatar Yok
20 Şubat 2016

İdari amirinin size izin vermesiyle bu iş numkun yoksa baska turlu oyle bi izin hakkiniz yok

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun