Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Selamınaleyküm, madalya rozet gibi hiçbir hakkımız yok mu Hamit abi?

5 Cevap |
6.263 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
26 Ocak 2016

Aleykümselam kardeşim, vazife malullerinin Devlet Övünç Madalyası almaları birlik Komutanlığının MSB’den teklif yapması halinde mümkündür. Bu anlamda Komutanlık teklif etmediyse madalya alamazsınız. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
27 Ocak 2016

eger ilişkili oldugunuz kurum örnek olarak tskdan ise ve önemli bi durumda vazıfe mamulu olduysanız alabılırsınız dıye dusunuyorum mesela teror bolgesı catısmaları gıbı

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

s.aleyküm bende sizin durumda idim.1995 yılında vuruldum.2014 yılında istanbul gatadan tsk görev yapamaz raporu aldım mayıs 2015 te sgk dan 3713 sk. kapsamına alınarak 6. dereceden sürekli maluliyet kararı ile emekli edildim.serbest kartımı aldım,elektrik/su indiriminden faydalanıyorum,kira yardımı alıyorum,emeklil edildiğim gibi olayın geçtiği birliğime madalya için yazı yazdım.aralık ayında birliğim bana ulaşarak madalya yazımı hazırlayarak msb ye gönderdiklerini bildirdiler.sizde olayın geçtiği tarihteki birliğinize ilgili bir yazıyı rt olarak gönderin kesinlikle size dönüş olacaktır

 Avatar Yok
08 Şubat 2016

Vazife Malüllerinin Madalya hakkı bulunmaktadır.Bunun için kurumunuzun bağlı olduğu bakanlığın teklif sunması gerekiyor.Kurumunuz böyle bir işlem gerçekleştirmediği takdirde sizde bunu dilekçe ile talep edebilirsiniz.

 Avatar Yok
11 Şubat 2016

vazife malullerinin Devlet Övünç Madalyası almaları birlik Komutanlığının MSB’den teklif yapması halinde mümkündür

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun