Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
10 Ocak 2016

Sayın hocam, vazifesi 4 yılında sağ gözümde % 99 görme kaybı var.. Vazife malulu olarak emekli olma hakkım var mı? Ayrıca emekli olup tekrar çalışma hakkına sahip miyim.?

6 Cevap |
4.258 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
10 Ocak 2016

Merhaba kardeşim, mevcut rahatsızlığınız 4 yıl önce görevinizden kaynaklı yaralanmanızın devamı şeklinde olduysa vazife malulü olabilme ve aylık bağlanması ihtimaliniz mevcut. Yaralanma hadisesine ilişkin tutanak, bilgi ve belgeler ile birlikte tedavi sürecinize ilişkin belgelerin taranmış hallerini hamityildizim@gmail.com‘a iletirseniz daha net bir şey söyleyebilirim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
11 Ocak 2016

Tedavi daha devam ediyo hocam. . 2 ay önce bölgede yaralandım ve gözümde ki görme kaybı bu sebepten dolayı meydana geldi..

 Avatar Yok
11 Ocak 2016

Hocam yanlış ifade ettim.. kusura bakmayın.. vazifemin 4′üncü yılında 13.10.2015 tarihinde yaralandım ve sağ gözümde %99 görme kaybı meydana geldi.. tedavim hala devam ediyor.. vazife malulü olarak emekli olUP tekrar çalışma hakkına sahip olabilir miyim..

 Avatar Yok
20 Ocak 2016

osman merhaba senın durumunun aynısı bende oldu sağ gozumde yuzde 99 kayıp var oncelıkle ne olursa olsun olay yerı tutanağını komutanlarından ısrarla ısteyıp elınde olması lazım ve doğru yazıldığını teyıt etmelısın ve hastahane raporlarını kesınlıkle kaybetme askerlıkle ılgılı butun evraklarını dosya yapıp sağlam bır avukata ver en fazla yuzde 15 uzerınden anlasmalısın ve 1 yıl surmeden ınsallah emeklı olmasılısın ama tabıkı senın olayının ıcerığını bılmedığımız ıcın pek fazla seyler soylemek ıstemıyorum sen bana bu numaradan ulas fatihkklc@gmail.com

 Avatar Yok
11 Şubat 2016

Yaralanma hadisesine ilişkin tutanak, bilgi ve belgeler ile birlikte tedavi sürecinize ilişkin belgelerinizi saklayın

 Avatar Yok
04 Mart 2016

Yaralanman görevinden dolayı kaynaklanmışsa emekli olup iş hakkında olur.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun