Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
08 Şubat 2016

Babam yüzde 50 iş göremez raporu ile 2330 sayılı kanundan gazi vazife malülü. Emniyet şarktan muaf tutmak için ayrıca sgk sağlık kurulu raporu mu istiyor? Yüzde 50 rapor yetmiyor mu? Babamın ayak kaval kemiği kırılmış platin takmışlar, omuzu kırılmış platinli ama yürüyor ve kolunu hareket ettirebiliyor.yani yaşamsal faliyetlerini yerine getirebiliyor. Yani şarktan muaf olmamam mı gerekiyor? Saygılarımla hocam.

4 Cevap |
4.116 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
08 Şubat 2016

Merhaba kardeşim, emniyet hizmetleri sınıfı mensupları atama ve yer değiştirme yönetmeliği’ne göre 2330 sayılı yasa kapsamında vazife malullerinden Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Kurulunun kararı doğrultusunda yaşamak için gereken hareketleri yapamayacak ve başkasının yardım ve desteğine muhtaç olacak derecede malûl olanların çocukları zorunlu şark hizmetinden talep etmeleri halinde muaf tutulmuştur. Durumunuzu buna göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
23 Şubat 2016

şark görevi esnasında vazife malulü olanların istemeleri halinde 1. bölgeye tayinleri yapılır mı?

 Avatar Yok
09 Mart 2016

hazırlık gelmeden durumunu belirtir dilekçe gönder genelmüdürlüğe

 Avatar Yok
01 Nisan 2016

Ben de aynı durumdaydim. 2011 yilinda basvurudm Olumsuz sonuç geldi resmen yatalak diyor zaten yönetmelikte. Ve ben şu an sarktayim psikolojim gitti c dilimi raporum var. Vazife malülü olan babam da vefat etti. Rabbim verdikçe veriyor…

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun