Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
22 Şubat 2016

Selamün aleyküm Hamit abi 3713 sayılı yasaya göre işe atandım. Ben 2330 sayılı yasaya gore vazife malülüyüm işe başladım bizim maaşımızdan devlet sigorta pirimi kişi sigorta pirimi kesiliyor bu doğru mu çünkü iki sicilimiz var ve gazilik sicilin den hastane işlemlerimizi hallediyoruz biz şimdiden teşekkürler.

3 Cevap |
4.253 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
22 Şubat 2016

A.s. kardeşim, vazife malulü olarak emekli olmanızdan sonraki çalışma süreleriniz ayrı bir sicil numarası açılarak 2. emekliliğinizde dikkate alınacaktır. Dolayısı ile sonradan yaptığınız çalışmalar bu sicil numarasına kaydediliyor. Bu anlamda sigorta primi kesilmesinde herhangi bir olağandışılık yok kardeşim. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
24 Mart 2016

kardeşim bendende kesiliuordu hepsini geri aldım

 Avatar Yok
09 Ocak 2017

BENDEN DE KESİLİYOR.ÇALIŞTIĞIM KURUM BENİ NUMUNE HASTANESİNE GÖNDERDİ.ASKERİ HASTANE RAPORUM %54 OLMASINA RAĞMEN,BANA DALGA GEÇER GİBİ % 15 VERDİLER.BEN KABUL ETMİYORUM ARKADAŞ,DEVLETİ VE MİLLETİ İÇİN SAVAŞMIŞ GAZİLERİN,RAPOR PEŞİN DE KOŞMASINI.GAZİLİK MERTEBESİNE ULAŞMIŞ KAHRAMANLAR’DAN PARA KESİLMESİNİ,MALÜLEN EMEKLİLİK HAKKININ ENGELLENMESİNİ.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun