Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Slm Hamit bey, 5233 sayılı kanun ile 6353 sayılı kanunun ek 1 maddesinden faydalanmak istegi ile ilgili maaş talebinde bulunduk ve 25.02.2016 da ankara pirimsiz aylıklar daire başkanlıgını aradım anneme maaş baglanmış denildi bana p.tesi günü aylıgı alacaz büyük bir ihtimal bu yasa cercevesinde iş hakkımız var mı yok mu ve konuştugum kişiden sordum bize evrak gelecekmi dedim gerek yok Aile sosyal politikalar bakanlıgında de sistemden aylık alıyor görünecektır denildi bana iş için muhakak evrak almalı mıyız?

4 Cevap |
2.817 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Temmuz 2016

Aylık bağlandığı gibi iş hakkına da sahipsizniz başvuru için gerekli evrakları toparlayip başvuru yapabilirsiniz hayırlısı olsun inşallah

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

A.s. kardeşim, 5233 sayılı yasa kapsamında annenize aylık bağlandığına göre iş hakkından yararlanabileceksiniz demektir. Şu an SGK sisteminde aylık bağlanma bilgileri gözükeceğinden ikamet ettiğiniz yerin SGK İl Müdürlüğüne giderek hangi yasa kapsamında aylık bağlandığına dair belge alarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
08 Mart 2016

Evet kesinlikle iş hakınız bulmaktadır
En önemlisi maaş bağlanmasıdır bu sizin hak sahibi olduğunuzu gösterir

 Avatar Yok
30 Temmuz 2016

Maas baglandiktan sonra hemen iş için basvuru yapabilirsiniz sonrası kura usulü olduğu için net bi tarihte atamanizin yapilacagini soyleyemem.. şans sizinle olsun..

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun