Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Öncelikle çok çok çok teşekkür ederim bizlerle ilgilendiğiniz için. http://www.gazihaber.com/haber/222010/baskanlar-mujdeyi-verdi.html haberde naklen geçiş hakkında bilgi var , (inşallah olur) milli savunma bakanlığına atandım memurlar ilk atanınca aday memur oluyor inşallah bu olursa sağlık bakanlığına geçebilecek miyim acaba ? (tıbbi sekreter mezunuyum(üni) – sağlık teknikeri)

5 Cevap |
3.913 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Merhabalar, ben teşekkür ederim. Şu an aldığımız duyuma göre ihtisasınıza göre bir defaya mahsus atamanız yapılacak. Aday memur olmanızın sorun olacağını sanmıyorum. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

çok teşekkürler cevap verdiğiniz için inşallah dediğiniz gibi olur :) ))

 Avatar Yok
02 Mart 2016

hamit bey merhaba
bu konuyla ilgili başvuru yapıcağmız kurum neresidir?

 Avatar Yok
23 Mart 2016

Hamit bey merhabalar öncelikle size çok teşekkür ediyorum bizi bilgilendirdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için. umarım bu yapılan yanlış hemen düzeltilir ve bizi hakkettiğimiz görevlere verirler.

 Avatar Yok
23 Mart 2016

şehit yakınlarına sağlanan iş hakkı kapsamında unvanlar verilmeye başlandı diye duyum aldım

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun