Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Hamit abi merhaba. Babamın vazife malullüğü olduğundan iş imkanım olduğunu öğrendim. Ben müzik öğretmenliği okuyorum , iş hakkına başvurduğumda beni kendi bölümümle ilgili bir yere mi atayacaklar yoksa kura ile şans eseri olacak bölümüm dışı bir yere mi ? Tam olarak bilmiyorum yardımcı olabilir misin lütfen. Teşekkür ederim şimdiden..

5 Cevap |
3.727 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Merhaba, bundan sonraki süreçte atamalar kura sistemi ile yapılmayacak. (Yönetmelikte 31.12.2015′e kadar atamaların kura ile yapılacağı belirtilmiştir.) Bu anlamda atamanızın yapılırken ihtisasınızın dikkate alınacağını ümit ediyorum. Bu zamana kadar ataması yapılırken mezuniyet durumu dikkate alınmayanların da sorunlarının çözümlenebilmesi için bir defaya mahsus görev değişikliği için çalışma yapıldığına dair de duyum almaktayız. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
29 Şubat 2016

Öğretmenlikte Atama yok fakat,sonradan değişim olabiliyor sanırım

 Avatar Yok
16 Mart 2016

hangı atamalar oluyor 3 iş hakkaı acaba olacakmı suan beklemedeyız ınsalah olur ya :(

 Avatar Yok
28 Mart 2016

2015 kasım atamalarında atandım.Bildiğim kadarıyla daha doğrusu bana söyleneni aktarayım aile ve sosyal politikalar bakanlığındaki çalışan biri 2016 dan sonra yapılacak atamalar mesleğe göre olacak demişti.İnşallah da öyle olur.

 Avatar Yok
30 Mart 2016

KARDEŞİM ATAMALAR KURA İLE YAPILMAKTADIR

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun