Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
01 Şubat 2016

Hamit abi öncelikle Nasılsıniz? Benim birkaç tane sorum olacaktı size. Benim erkek kardeşim liseyi bitirdi ve maaşı kesildi. Kesilen maaşı annem ve kız kardeşimin maaşlarına dağitılmadı. Aynı şekilde baba annem vefat etti ve aldığı aylık kesildi. Başvuru yapmamıza rağmen baba annemin kesilen aylığı annem ve kız kardeşimin maaşlarına dagıtılmadı. Bir de 2015′te tütün yardımında kardeşlerime ve anneme 800 tl para yatırıldı ama 2016 da ise anne ve kız kardeşime 395 tl yatirildi tütün yardimindaki düşüşün nedeni ne olabilir size sormak istedim. Şimdiden vereceğiniz bilgilerden dolayi Teşekkürler.

6 Cevap |
3.842 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
01 Şubat 2016

Merhabalar, teşekkür ederim. Siz nasılsınız? Bahsettiğiniz hususlar normal değil. Dilerseniz şöyle yapalım. Aşağıdaki linkte belirtildiği şekilde SGK Bilgi Edinmeden mevcut durumda hatalı işlem olup olmadığını, varsa detaylı bilginin tarafınıza iletilmesini talep edin. SGK uzmanları 15 gün içerisinde sorunuza yanıt vererek dönüş sağlayacaklardır. Gelen yanıta göre ne yapacağımıza karar verelim. Saygılarımla.
—————————————————————————–
http://www.gazihaber.com/haber/5536/sgk-bilgi-edinme.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
02 Şubat 2016

e devlete girerek orada kontrol edebilirsin, kesintinin nedenini,

 Avatar Yok
08 Şubat 2016

Allh yardımcın olsun hakkınızda hayırlısı olur inşllh

 Avatar Yok
08 Şubat 2016

merhabalar e devlet üzerinden sorgulama yaparak kesintinin nedenini bulabilirsin..

 Avatar Yok
09 Şubat 2016

Allah yardımcın olsun sgk ya en kısa zamanda başvurunuz.

 Avatar Yok
30 Mart 2016

MERHABALAR BİRAZ OĞRAŞMAN LAZIM ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun