Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
16 Şubat 2016

Merhabalar Hamit bey sizden Allah razı olsun böyle bizleri aydınlattığınız için.Benim sıkıntım ben devre muayeneye tabi oldum 27/11/2015 tarihinde tekrar muayene oldum ve yine Askerliğe Elverişli değildir aldım,yaklaşık üç ay oldu ve ben e devletten takip ediyorum hiç bir şey yok e devletten Milli Savunma Bakanlığına yazı yazdım raporumla ilgili bana gelen cevap raporunuz onaylama aşamasından sonra Mehmetçik vakfına gönderilecektir denildi ve beş on gün sonra vakfı aradım rapor gitmiş SGK ve Askerlik Şubesini aradım oralarda yok,aynı gün rapor alan arkadaşımı aradım onun raporunu Milli Savunma Bakanlığı SGK göndermiş yani ben anlamadım Hamit bey niye böyle oldu benim işte sıkıntı var herhalde yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim

2 Cevap |
4.843 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
21 Haziran 2016

Arkadaşım benimki yaklaşık 5 ay sürdü ama sorun yok maaşınız birikiyor toplu alırsınız.

 Avatar Yok
16 Şubat 2016

Merhabalar kardeşim, normalde raporunuzun askerlik şubenize de gönderilmiş olması gerekir. Oradan araştırın. Yerli askerlik şubesinden size raporunuzu imza karşılığı teslim ederler. Daha sonra dilekçe ile SGK Primsiz Aylıklar Daire Başkanlığına yazı ekinde raporun aslını gönderirsiniz. Rapor SGK’ya ulaşır ulaşmaz maaşınız tekrar bağlanır, ödenmeyen tutarlar toplu olarak ödenir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun