Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Şubat 2016

Hamit abi iyi günler öncellikle kusura bakma çok soru soruyorum belki bu son sorum olacak şimdi sivil terör mağduru olarak ki maaş bağlandı memurluğa başvurduk, annem dahil kardeşlerimle nasıl ve hangi imkanlardan fayda bulabiliriz örneğin elektirik su faturası yada öğrencilere yardımı biliyorum yani faydalanabileceğimiz alanlar kurumlar vakıflar yardım alabileceğimiz konular nelerdir yardımcı olursan sevinirim şimdiden saol abi

1 Cevap |
4.031 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Şubat 2016

Merhaba kardeşim, 5233 sayılı yasa kapsamında yer alan terör mağdurlarının iş hakkı ve aylık bağlanması hakları vardır. Elektrik ve su indirimi ile eğitim yardımı hakları bulunmamaktadır. Bunun dışında öğrencilere burs veren vakıflara başvuru yapabilirsiniz. Bursu verirken mütevelli heyetleri mevcut mağduriyetinizi dikkate alacaklardır. Ancak bu hususta da herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun