Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Mart 2016

Hamit bey merhaba. Öncelikle bugüne kadar bir çok konuda bizleri aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Abi ailem biraz sabırsız oldukları için sizinle irtibata geçmemi istediler. Abi ziraat bankasına başvurum 21 gün oldu ve henüz bir haber yok daire sahibine bir kısım kapora verdik ve geri kalan miktar krediyi bekliyoruz. Abi daha ne kadar bekliyeceğiz muhtemelen kaç günde sonuçlanır ? Sonsuz saygılarımızı sunar Allah a emanet olun.

9 Cevap |
4.911 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Mart 2016

Merhaba kardeşim, tahminen onaylanma süreci 2 ayı bulabiliyor. Endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum. TOKİ’den krediniz onaylanacak ve Ziraat Bankası Ankara Bilkent Plaza şubesi tarafından krediniz başvuru yaptığınız Ziraat Bankası şubesine gönderilecek. Hakkınızda hayırlısı olsun. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
23 Mart 2016

kardesım ben cektım ve ortalama 3 ayı buldu ama sıkıntı yok verılıyor bu kredı

 Avatar Yok
23 Mart 2016

Orhan kardeş sıkıntı olmadığını biliyorum ben daire sahibiyle 1 ayda gelir diye anlaştım eğer dediğiniz gibi 3 ay sürerse daire sahibi evi satmaktan vazgeçer ve çok sıkıntı çekerim. Yani sizinki 3 ay mı sürdü ? net olarak bilgi verseniz sevinirim.

 Avatar Yok
23 Mart 2016

Fazla sürmez iki aydan önce onaylanir ondan sonra evinizi alirsiniz

 Avatar Yok
24 Mart 2016

Tahmini olarak 2 ay sürüyor ev sahibi ile bir daha konuş durumu izah et ortak bir yol bulunur

 Avatar Yok
24 Mart 2016

Bende o krediyi kullandım ve 20 ile 25 gün içinde çektim. Ziraat Bankası Ankara Bilkent Plaza şubesi ile görüşün. Oradanda bilgi al bence

 Avatar Yok
25 Mart 2016

Evraklarınızı elden takip ettiğiniz takdirde zaman daha da kısalacaktır.

 Avatar Yok
25 Mart 2016

Benim 45 gün civarında onaylandı aldım bilginiz olsun.

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Kac gunde onaylaniyor.ben 24 martta basvurdum.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun