Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Mart 2016

Babam şehit olmuştur g.k.k den bıze gelen kadroda yararlanamadık yaşımız kucuk dıye amcalarımz 1. sini almaya kalktı fakat alel aceleyle annem ablama verdı ablam evlendı bıze bakmıyor oburude amcam yıne aldı ama bıze sıze verecegız 20.000 bın tl karsılıgında kredı cektık parayıda kadroyuda aldı lutfen yardımcı olunuz hakakrı de ıkametkah etmekteyız yardımcı olunuz bıze cok zor kuşullar altında yaşıyoruz obur sehit çocuklarına baktıgımda baya farklımız var bırİnın arbası otekınn evı oburunun kadrosu gercekten çok zorumuza gıdıyor amcalarımız zolum yapsın bıze ustune kadro ve paramızı alsın :( yardımcı olun başbakanlıkla gorusmek ısterım seımı duyurmak ısterım benı gorusturun bi yetkılıyle lutfen daha çok sey var anlatacagım ….

4 Cevap |
2.613 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
20 Mart 2016

Merhaba kardeşim, amcalarınız 45 yaşını doldurmadan zaten 2. iş hakkından yararlanamazdınız. O bedeli bir yetimden nasıl almışlar anlamak mümkün değil. Allah affetsin demekten başka bir şey elden gelmiyor. Kardeşim senin için bir şeyler yapabilmek isterdim ama benim de inanın şu an elimden bir şey gelmiyor. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
27 Mart 2016

arkadaşım bende seninle aynıyim bizimde ilk kadroyu abi më verdiler ama o evlenip gitti ikincisini 54 yaşındaki amcam aldı bende surunuyorum tek isteyim iz. Adalet.Babamız öldüğünde biz yetim kaldık aç kaldık rezalet çektik ama onun haklarından da başkasının faydalanması çok kötü. ve sanırım yapacak bişi yok.

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Devletimiz çok şükür şehit ailelerine gereken yardımı yapıyor bu konu üzerine yetkili yerdenden yardım talep edebilirsin

 Avatar Yok
30 Mart 2016

ARKADAŞLAR BENİMDE ABİM ŞEHİT OLDU BEN KADROYA GİRDİM 2.Sİ YEĞENİME DAHA LİSEYİ OKUYOR SANIRIM VERİLEN HAK GERİ ALINMAZ

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun