Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
23 Mart 2016

Hamit bey merhabalar Allah sizden razı olsun. Ben mayıs kurasında memur olarak atandım ama memur olarak atanacağımı bilmiyordum. Sınıf öğretmeniyim ve mesleğimi yapamıyorum bu beni ciddi derecede rahatsız ediyor. Allah rızası için bir şeyler yapın bizim için, bize yol gösterin sesimizi duyurun. Gündemde naklen geçiş düzenlemesinin yapılacağı söylentileri var ne derece doğrudur? Ne yapmalıyız bundan sonra? Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Saygılar.

2 Cevap |
3.010 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
23 Mart 2016

Merhaba kardeşim, bu hususta bir yasa çalışması yapıldığını ben de duydum. Hatta daire başkanı bizzat kendisini ziyaret eden Şehit ailesi kardeşlerimize iletmiş. Bizde beklemedeyiz. İnşallah kısa sürede sorununuz çözümlenir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
24 Mart 2016

Atandığın kuruma dilekçe ile başvuru yaparak unvanın alabilirsin. Bizde bir arkadaş vardı, Memur olarak aranmıştı ve daha sonra dilekçe ve diploma ile başvuruda bulundu. 1 ay içinde unvanı değişti..

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun