Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
20 Mart 2016

Hamit bey merhabalar. Sgknın 2013 yılında gönderdiği yazıda 5.dereceden vazife malulü oldugum. Kontrol muayenesine tabi olan 3713 kapsamında oldugum. İdari polis olarak çalışabileceğim. 24.05.2016 tarihinden 1 ay öncesine kadar devlet ve üniversite hastanesinden alacağım raporu göndermem isteniyordu. Ama 04.03.2016 tarihinde SGK’dan tarafıma gelen yazıda 6.dereceden vazife malülü oldugum ve Askeri hastanesinden alacağınız rapor diye bir ifade var. Acaba bu yazıyı SGK yanlışlıkla mı gönderdi bana. Bulunduğum yerde askeri hastane yok. Bu arada yazı tarafıma ulaşmadan ben üniversite hastanesine başvuru yaptım çağrılmayı bekliyorum.

5 Cevap |
5.460 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
04 Temmuz 2016

evet sgk dan verilen sağlık kurulu rapolarında malulıyet dercenıze göre tekrar muayaneye çağrılıyorsunuz

 Avatar Yok
20 Mart 2016

Merhaba kardeşim, polis vazife malulü olmanız nedeni ile üniversite hastanesinden alacağınız raporun da yeterli olacağını değerlendiriyorum. Muhtemelen yanlışlıkla gönderilmiş olabilir. Siz yine de işi sağlama almak adına online SGK Bilgi edinmeden müracaat ederek kontrol muayenesini tam teşekküllü üniversite hastanesinden yapmanızda herhangi bir sorun olup olmayacağını sorabilirsiniz. 2 haftaya kadar yanıt verilecektir. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
22 Mart 2016

çok teşekkür ederim hamit bey.allah razı olsun sizden iyiki varsınız

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Merhaba SGK nın gönderdiği her belge doğru olmayabilir haklı olduğuna inanıyosan yargı yoluna gidebilirsin

 Avatar Yok
28 Mart 2016

bende aynı durumdayım. bu konuyla alakalı sgk genel müdürlüğünde bu işlemleri takip eden sorumlu kişiyle konuştum. gönderilen yazı genel nitelikte. yani kopyala yapıştır. herkese gönderilmiş. tsk ile bağlantısı olanları kapsayan bir yazı. tarih ve bilgilerin doğrudur fakat askeri hastane kısmı hatalı yazım. sen vakti geldiğinde sgk il müdürlüğüne gidip kontrol muayenesi için tam teşekküllü devlet hastanesine veya üniversite hastanesine sevkini yaptır. raporuda sgk ya gönder. başka kafana takacak bir şey yok. geçmiş olsun allah şifa versin.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun