Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
09 Mart 2016

Hamit bey öncelikle selam saygılarımı sunarım. 3713 s.k kapsamında guneydogu gazisiyim. Sgk nin daha önce bizlere verdiği gazi ibareli serbest tanıtım kartım yıprandı. Bunun yenisini sgk dan cikartabilir miyim? Yoksa aile politikalar bakanlığının verdiği kartları mı kullanacağız? Saygilar.

1 Cevap |
3.899 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
09 Mart 2016

A.s. saygı bizden. SGK’nın daha önceden vermiş olduğu “GAZİ” ibareli serbest seyahat kartları yeni kartların çıkarılması ile zaten geçerliliğini yitirdi. Bu anlamda manevi anlamda yanınızda olabilir ancak resmi işlemlerde ve tanıtım kartı olarak kullanılması amacı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca verilmekte olan, yeni çıkarılan Ücretsiz Seyahat Kartlarından almalısınız. Bulunduğunuz ilin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne müracaat ettiğinizde size yardımcı olacaklardır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun