Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Hamit bey öncelikle selam saygılarımı sunarım Hamit bey bu sorumu iki ay önce yine sormuştum 3713 sk kapsamında sözde guneydogu gazisiyim acaba tsk da görev yapan sehit gazi çocuğu tsk personeli acaba neden emniyette görev yapan sehitgazi çocukları ve tsk da engelli yakini tsk personeli gibi sark doğu görevinden muaf değil benim oglu da tsk da görevli hamit bey oğlumu bilinçli olarak begin bir yere gecici görevle gönderiyorlar son ongunde üç defa ölümden döndü acaba şunu amaçlanıyor sehit gazi aileleri ikinci aciyidami yaşasınlar önemli değildir diyemi hamit bey oğlum ongunde birliğinden sadece benim oğlum çatışmaların son hızla devam ettiği bir ilçeye gönderildi uyku uyuyamiyoruz psikolojimiz bozuldu allah korusun heran kapımız çalınıyor bir kara haber verilebilir önümüze bir tabut konulablir bu durum ihtimal dahilindedir hamit bey bir guneydogu gazisinin ailesinin eline bir tabut tutusturulursa bu durum normalmidir siz bu konuda ne düşünüyorsunuz tsk bu konuda neden duyarsız sözde dernekler neden uyuyor yarın elimize bir tabut tutusturulursa tsk ve sozde bu dernekler yüzümüze nasıl bakacaklar saygilarimla

3 Cevap |
3.714 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
28 Mart 2016

Merhabalar, ifadelerinize katılmamak, hak vermemek elde değil. Bu hususta farkındalık yaratabilmek adına açıklamanızı Gazihaber.com’da yayımladım. Saygılarımla.
——————————————————-
http://www.gazihaber.com/haber/224381/malul-gazinin-esitlik-feryadi.html


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Evet bu konuyu bnde merak ediyorum.çoğu yerlerde araştırdım cevap bulamadım

 Avatar Yok
09 Ocak 2017

ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARININ KENDİ İSTEKLERİ DIŞIN DA, O BÖLGELER DE GÖREVLENDİRİLMEMESİ LAZIM.

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun