Gaziantep Web Tasarım

Kullanıcı Girişi


Arama

 Avatar Yok
11 Mart 2016

Merhaba Hamit Abi nasılsınız ben 11.09.2014 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın katıldığı Şehit ve Gazilerin Atama Töreninde atandım. Atamam İçişleri bakanlığı bünyesinde Memur olarak atandım. Şuan Kaymakamlıkta Memur olarak Görev yapmaktayım. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Bilgisayar Kursuna Gittim 2015 tarihinde kurs bitirme belgesi aldım. Kadromun Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği yada Bilgisayar İşletmenliği olarak bakanlığa dilekçe yazdım fakat şuan yazım valilikte vali yardımcısında bekletilmekte acaba bu pozisyondan birine geçebilir miyim.

4 Cevap |
3.684 Defa Görüntülendi
 Avatar Yok
05 Temmuz 2016

başbakanın yeni ekonomik teşvik paketinde istedikleri ünvana atanabilecek açıklaması var ayrıntıları belli değil

 Avatar Yok
11 Mart 2016

Merhabalar, sağolun, umarımz sizler de iyisinizdir. Kardeşim bahsettiğiniz pozisyona geçip geçemeyeceğiniz tamamen idarenin inisiyatifinde olan bir durumdur. Ama böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Saygılarımla.


Not: Hamit YILDIZ'a çok acil durumlarda hamityildizim@gmail.com mail adresinden sorularınızı iletebilirsiniz. Mail ile iletilen her soruya yanıt verilmeyecek, aciliyet arz edenler yanıtlanacaktır. Acil olmayan sorularınızı Sehitgazi.com sitesi üzerinden iletiniz.

 Avatar Yok
18 Mart 2016

kardeşim geçebilirsin aynı durumda bir akaç arkadaşım yaptılar ve onaylandı

 Avatar Yok
28 Mart 2016

Geçme ihtimalin yüksek bence abi umarım gönlünce olur her sey

Soruyu Cevapla

Kayıtlı

Üyeyim

Yenimisiniz? Kayıt Olun